Конкурс відбору виконавців робіт із землеустрою

Андрівська сільська рада оголошує конкурс відбору виконавців робіт із землеустрою для розробки проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок передбачених для будівництва  батш Рожновського на території села Новотроїцьке Бердянського району і будівництва котельні та місця складування палива на території Андрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: село Андрівка,вулиця Шкільна 82-а.

Заявки на участь у конкурсі просимо надати до  30.04.2020 року.

Для участі в конкурсі необхідно надати наступні документи:

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців робіт;

копія підтверджувальних  документів на право бути розробниками документації із землеустрою;

копія сторінок паспорта;

згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи - підприємця);

копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення робіт із землеустрою;

проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

За детальною інформацією звертатись:

тел/факс (06153) 95-2-42; (06153) 95-2-31

E-mail: andrivska_rada@ukr.net